PAYLAŞ


Ziraat bankası Bankamatik kartımı sonunda aldım :) Yazıları Büyüt    Yazıları küçült


ziraat-bankamatik-kartı

ziraat-bankamatik-kartı

Selam Arkadaşlar aslında basit bir olaydı yazmak istemedim ama beni baya bir uğraştırdı malum üniversite kazanınca gittik kyk bursuna başvurduk bizde şans yok tabi geri ödemeli cıktı 16 kusur milyarcık borcun altına imzamızı bastık aslında parmak basmayı istedim o an neyse .. Herkesin kyk anlaşmalı bankamatik kartı okuduğu ilde cıkıyor bizimkide depremden dolayı üniversite kapalı van ziraat şubesine dilekçe yazdık 20 gün oldu sonunda işleme konmuş dilekcede geldi memlekete kartımız ilk kartım değil ziraat bankasında ilk kartım ama olsun :) Zor olan şey ayın 7 sinde parayı almaya gittiğinde Banka helede ziraat bankası tıklım tıklım bir para almak için saatlerce bekliyorsun kart olsa bankamatikden cek git hepsini ye bitir ama yok illa 3 4 saat banka çilesi cekiceksin illaki sonunda geldi kartım bende kurtuldum bu çileden ziraatdan kartı aldım cıktım karşıdaki iş bankasına gittim ordada para yatıram iş bank hesabıma bankamatikden halledem dedim kartı soktuk şifre vs para yatırmaya bastık paramızı verdik makinaya Hık dedi bık dedi zık dedi içerden sesler geldi ariza dedi bekle dedi git içerden al paranı dedi haydaa illa banka çilesi cekicem ya anlıyacağınız atm parayı yuttu hesabada yatırmadı gittik içeri dilekçe verdi doldurdum hesap kesim zamanı yatar dedi görevli bayan bizde akşam 5 e kadar bekledik ve almak istediğim şeyin siparişide geçikdi hayırlısı olsun ya sonunda kartıma kavuştum inşallah bir daha banka çilesi cekmem pek sevmiyorum hatta hiç sevmiyorum öğrenci olan anlar :) Herkese İyi günler dilerim..

VN:F [1.9.22_1171]
Bu Konuyu Değerlendiriniz ;
Rating: 10.0/10 (2 votes cast)
Ziraat bankası Bankamatik kartımı sonunda aldım :), 10.0 out of 10 based on 2 ratings

Bir önceki yazımız olan Kadir İnanır Akciğer Kanserinden Dolayı Ameliyat Oldu ! başlıklı makalemizde Ameliyat, İnanır ve Kadir hakkında bilgiler verilmektedir.

Arama Kelimeleri :

© Bu yazı 3 sene önce Gökhan Akkız tarafından yazılmıştır.

avatar
Lise yıllarında Web tasarım ile tanışan ve Html, javascript, Asp başlangıç seviyesinde öğrenenir. Üniversite de Fizik Öğretmenliği okurken diğer dillerin yanı sıra PHP'de kendini geliştirmeye devam ederek bunların yanında CSS, Vbulletine, Smf ve Wordpress sistemiyle ilgilenir. Bu Site ve Bağzı sitelerde Yönetici , Rütbeli ve Yazarlarındanım...

Yorumlar
Yorum Yaz !

Bir Yorum Bırakmak İstermisiniz ?

Yukarı Çık